Artretyzm

Dna moczanowa (zwana też artretyzmem) to przewlekła choroba związana z zaburzeniem matabolizmu kwasu moczowego. Jej pierwsza faza jest z reguły pozbawiona charakterystycznych objawów, gdy więc pacjent zgłasza się do lekarza zaniepokojony nagłym przeszywającym bólem stawu najczęściej okazuje się, że zmaga się już z zaawansowanym stadium artretyzmu.

Statystycznie choroba ta zdecydowanie częściej uderza w mężczyzn niż w kobiety, coraz częściej słyszymy jednak również o ludziach młodych zmagających się z tym schorzeniem. Panowie z pierwszym atakiem bólu miewają najczęściej do czynienia po czterdziestym roku życia, u pań zaś występowanie artretyzmu jest często powiązane z menopauzą i zmianami w gospodarce hormonalnej, jakie się wówczas dokonują.

Na szczęście, szwajcarscy naukowcy opracowali Arthrorevital Complex, który dzięki swojej unikalnej formule 14 najwyższej jakości składników pomaga w rozpuszczaniu kryształków kwasu moczowego, których zwiększona zawartość wywołuje dnę moczanową. Dzięki temu możemy zarówno zapobiegać jak i walczyć z chorobą.

Pudełko suplementu diety Arthrorevital
herbamedicus.pl