Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Herbamedicus Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego3, 95-080 Tuszyn 
tel.: 42 209 49 64, fax: 42 209 36 75, tel./fax: 42 614 25 66           
e-mail: info@herbamedicus.pl
 

Marketing, Logistyka, Księgowość:

Biuro Tuszyn

Iwona Urbaniak
tel.: +48 883 366 833
e-mail: i.urbaniak@herbamedicus.pl

Anna Nusbaum
tel.: +48 883 366 831
e-mail: a.nusbaum@herbamedicus.pl

Adam Jakobiuk
tel.: +48 42 614 25 66
e-mail: a.jakobiuk@herbamedicus.pl

Paweł Gałązka
National Key Account Menager
tel.: + 48 883 366 855
e-mail: p.galazka@herbamedicus.pl

dr n.med. Anna Bednarek
Konsultacje Farmaceutyczne
tel.: + 48 601 268 289


Sprzedaż, Zamówienia:

Biuro Leszno:

64-100 Leszno ul. Wolińska 19
e-mail: herbamedicus@herbamedicus.pl

GSM.: +48 883 366 804
tel.: +48 42 209 49 97
fax.: +48 42 209 36 75
e-mail: zamowienia@herbamedicus.pl

 

Patrycja Skrzypczak:
e-mail: p.skrzypczak@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 805

Joanna Jabłońska Konopelska
e-mail: j.konopelska@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 825

Joanna Bartkowiak:  
e-mail: j.bartkowiak@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 852

Izabela Kulińska:  
e-mail: i.kulinska@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 822

Marta Jankowska:
e-mail: m.jankowska@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 806

Marta Fedec
e-mail: m.fedec@herbamedicus.pl Tel. : 883 366 808

 

 

Pudełko suplementu diety Arthrorevital
herbamedicus.pl