Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Herbamedicus Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego3, 95-080 Tuszyn 
tel.: 42 209 49 64, fax: 42 209 36 75, tel./fax: 42 614 25 66           
e-mail: info@herbamedicus.pl
 

Marketing, Logistyka, Księgowość:

Biuro Tuszyn

Iwona Urbaniak
Kierownik biura
tel.: +48 883 366 833
e-mail: i.urbaniak@herbamedicus.pl

Anna Nusbaum
St.Specj.Ds. Obsługi Klienta
tel.: +48 883 366 831
e-mail: a.nusbaum@herbamedicus.pl

Adam Jakobiuk
Prezes Zarządu
tel.: +48 42 614 25 66
e-mail: a.jakobiuk@herbamedicus.pl

Paweł Gałązka
National Key Account Menager
tel.: +48 883 366 855
e-mail: p.galazka@herbamedicus.pl

Anna Kotlicka
Specjalista ds. Sprzedaży i Handlu
tel : 883 366 802
e-mail: a.kotlicka@herbamedicus.pl

Aleksandra Babij
Obsługa Klienta
tel.: + 48 883 366 808
e-mail: a.babij@herbamedicus.pl

 

Sprzedaż, Zamówienia:

Biuro Tuszyn:

95-080 Tuszyn ul. Kazimierza Wielkiego 3
e-mail: herbamedicus@herbamedicus.pl

GSM.: +48 883 366 831
tel.:+48 42 209 49 64
fax.:+48 42 209 36 75
e-mail: zamowienia@herbamedicus.pl

Patrycja Skrzypczak:
e-mail: p.skrzypczak@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 805

Marta Jankowska:
e-mail: m.jankowska@herbamedicus.pl Tel.: 883 366 806

Pudełko suplementu diety Arthrorevital
herbamedicus.pl